Rolplay Online TCG icon

Rolplay Online TCG

1.5.0

Fantezi bir dünyada kart düelloları

rate
0

1.6k

Rate this App

Rolplay kendi kahramanınızı yaratabildiğiniz ve savaşların kart düellolarıyla gerçekleştiği bir fantezi dünyasında yer aldığı, Magic The Gathering gibi oyunlara benzeyen bir online kart oyunudur.

Rolplay oynamaya başladığınızda üç ana sınıftan seçim yaparak kendi karakterinizi oluşturmak zorundasınız: Savaşçı, büyücü ve simyacı. Her birinin kendi özellikleri vardır. Örneğin savaşçıların 700 can puanı varken büyücülerin sadece 500'dür.

Kahramanınızı yarattığınızda maceraya başlayabilirsiniz. Rolplay de savaşlar temel özellik olmasına rağmen, diğer birçok şey de önemlidir. Kazandığınız kartlarla kendi destenizi oluşturmak zorundasınız, bu daha sonra sizi düellolarda kazandıracak veya kaybettirecek ana faktördür.

Kötü bir deste oluşturmak kötü düellolarla sonuçlanacağından her zaman kendinizinkine ikinci defa bakmakta fayda var. Yeni kartlar almak için oyun mağazasından yeni paketler (sanal para ile) almanız gerekmektedir. Bunların yanında diğer oyunların aksine bunlar oldukça makuldür.

Rolplay aynı zamanda adından da anlaşılacağı gibi rol oyunu ögeleri içerir. Karakteriniz siz savaşları kazandıkça deneyim kazanabilir ve can ve hız gibi farklı özellikleri gelişebilir.

Rolplay eğlenceli bir kart oyunudur. Oyun planı çok karışık değildir ve mükemmel bir deneyim sunar. Özellikle Magic The Gathering ve Spectromancer gibi kart oyunlarını sevenler için iyidir.
Uptodown X